Nová kapela The Piss se hlásí z Curychu. Hrají svižný Oi! Punk, zpívají v angličtině i v němčině a venku mají první EP s názvem Into Aggro.
Jestli tě baví kapely jako Collaps, Nowitchok nebo Brutal Bravo, tak tady budeš spokojený.
Nová kapela The Piss se hlásí z Curychu. Hrají svižný Oi! Punk, zpívají v angličtině i v němčině a venku mají první EP s názvem Into Aggro.
Jestli tě baví kapely jako Collaps, Nowitchok nebo Brutal Bravo, tak tady budeš spokojený.
Streetpunková kapela The Drowns ze Seattlu oznámila vydání nové desky. Ta bude venku 18. září a vyjde na Pirates Press
Na streamovacích platformách se objevila nová deska: Something Violent This Way Comes. Autorem je nová parta z USA jménem Blood