Německá Oi! smečka Angry Voices hlásí nové EP „Way of life“!

Německá Oi! / streetpunková kapela Angry Voices posílá do světa čerstvý materiál. Od soboty 20. června je oficiálně venku jejich zbrusu nové EP s názvem „Way of life“.

Angry Voices2

Kapela si pro fanoušky připravila celkem čtyři nové energické zářezy věrné klasickému žánrovému řemeslu. Nahrávka již dostupná na všech streamovacích platformách a pro sběratele fyzických kopií bude k sehnání přímo na koncertech a živých vystoupeních kapely.

Pokud máte rádi přímočarý a úderný Oi! punk s hrubým hlasem, novinka od Angry Voices by vám měla sednout. Kapela vzkazuje „Viel Spaß damit! Oi!“

Instagram Angry Voices

Sdílet příspěvek:

Podobné příspěvky